Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 192 - File: /inc/class_parser.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/inc/class_parser.php 192 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 731 postParser->parse_message
/showthread.php 1063 build_postbit



  • Podziel się swoją historią na forum!
  • Zyskaj wsparcie setek osób w podobnej sytuacji!
  • Zyskaj pomoc, dobrą terapię i przyjaciół!
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miałem 2 udary w rodzinie
#1
Witam. Mój ojciec doznał udaru niedokrwiennego w wieku 54 lat. Moja teściowa rok później niż ojciec. Wiem, że teściowa to nie rodzina, ale jednak Smile Przy pierwszym udarze kompletnie nie wiedzieliśmy co mamy robić. Wszystko było jakby po macoszemu. Ojca wysłaliśmy na rehabilitację i odwiedzaliśmy go co jakiś czas. Był taki zrezygnowany. Żal było odjeżdżać i zostawiać go choć na kilka dni Sad  W pewnym sensie go zostawiliśmy na pastwę losu, choć pod opieką specjalistów. Nie wiedzieliśmy nawet jak się opiekować, nie wiedzieliśmy jak ważne jest wsparcie. Może to głupie, bo logiczne, ale w takich sytuacjach to co logiczne wydaje się głupie. Kiedy teściowa doznała udaru nie zostawiliśmy jej ani na moment. Na turnus pojechała z z mężem, ja i żona odwiedzaliśmy mamę kilka razy, wszyscy dopingowaliśmy, wspieraliśmy i motywowaliśmy. Terapeuci też zrobili dobrą robote. Teraz jest już wszystko dobrze.
 
Reply
  


Skocz do:


Obecnie przeglądają: 1 gości